Back to Question Center
0

Онлайн İşiniz Vs. Yeni Yarışmacılar - Семалтан 3 Awesome İpucu

1 answers:

Bir çevrimiçi mağazanın açılması basit bir iştir. Fiziksel bir mağazanın açılması zor bir iş olabilir. Envanter tutma, raf alım rafları sipariş etme ve perakende satış alanı için ödeme yapma gibi işlemleri içerir. Ancak, çevrimiçi e-ticaret için durum böyle değildir. Basit bir temel bilgiye sahip herhangi bir kişi, bir başlangıç ​​oluşturabilir ve geniş internet kaynağından iyi bir gelir elde edebilir - furniture table height.

Bu bilgiyi akılda tutarak, zaten var olan herhangi bir başlangıç ​​veya orta ölçekli işletmenin, yeni çevrimiçi teşebbüslerden gelen sert rekabetle karşı karşıya kalabileceği açıktır. Бу йена ракиплерин çoğu SEO'ya yoğun yatırım yapmakta ve bireysel bir pazarlama payı elde etmek için reklamlar ödemekteydi.

Унгун вадиель бир ишлетмейее оалан э-тикарет ишлетмези, Семалтин , Кыдмели Мюштери Башары Йонетиси Ник Чайковский Тарафиндан сагланан ipuçlarını izleyerek, bu tür yeni başlayanlarla rekabet edebilir.

1. Ярлыки Pazarlama Yöntemlerini kullanın

Geleneksel pazarlama yöntemleri banner reklamcılığı, PPC reklamları ve hatta Amazon ve eBay gibi başarılı mağazalardaki ürün yerleşimini içerir. Bununla birlikte, büyük işletmeler, ücretli yönlendirmeler gibi yaratıcı yöntemleri kullanır. Örneğin, bir şirket, bir müşteriyi katılmaya davet ettiği bir gösteri hazırlayabilir. Bu katılımda, müşteri bir indirim isteyebilir. Bu havaleler, ücretli PPC reklamlarından daha fazla satışa neden olur.

Mevcut müşterileri teşvik etmek için öğretici videolar gibi içerik pazarlama teknikleri. Sosyal medya pazarlaması ve e-postanın ardından paylaşmayı etkinleştirin. Paylaşım, doğrudan müşterileri edinmenin yanı sıra SEO için de iyidir. Çoğu durumda, insanlar müşteriye anında içerik kazandırır.

2. Yıldız Müşterilerine Hizmet Verin

Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, yeni rakipler için doğrudan değildir. Uzun süredir ticarette olan bir perakendeci olarak, bu tecrübenizin yürürlüğe girdiği alan. Örneğin, müşteriye olağanüstü müşteri deneyimi sunma şansı var. Bazı durumlarda, müşterinin sosyal medya hakkındaki beğenisini talep edebilir veya hatta Google'de inceleyebilirsiniz. Вы можете связаться с нами по Skype ™ периодика »

3. Benzersiz Teklifler Sağlayın

Çoğu durumda, yeni bir rakibe giden müşteriler eski müşterilerinizdir. SEO, daha fazla araştırmacıya çizilmemekle birlikte arama hacmini paylaşmayı içerir. Sonuç olarak, eski müşteri tabanınızı geri almanız için bir stratejiye ihtiyacınız var. Yakın çekim bir e-posta pazarlaması iyi bir strateji olabilir. Бири-эски, предоставляющие: Разрешено проживание с домашними животными Bazı durumlarda, satın aldıkları eşya için ücretsiz bir teklif ekleyin. Müşterilerinizi geri kazandıktan sonra eski pazarlama tekniklerine geri dönebilirsiniz.

Sonuç

Çevrimiçi bir iş yürüten birçok girişimci, yeni başlayan girişimlerden sert rekabetle karşı karşıya. İnternet pazarlamacılığına cesaret eden insanlar, ton başına SEO teknikleri uygularken yanı sıra parlak yeni bir rakiple sahneye çıktığı zaman, web sitenize gelen trafikte bir düşüş var. Bu olgu, rakibiniz, trafiğinizden bir pay alarak, SERP sonuçlarında bir sıralama içerdiğinden tüm SEO sürecini düşürür. Ancak, işi ее zamanki gibi geri alabilir ve bu nedenle rekabet azalabilir. Yukarıdaki ipuçlarıyla, müşterilerinizi geri kazanabilir ve en kunumunuzu tekrar kazanabilirsiniz.

November 26, 2017